NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Sobota 28 marca 2020 r.
Imieniny obchodzą Aniela, Sykstus, Joanna

Świąteczny Turniej Piłki Nożnej


15 grudnia 2017 r. 11:57
Świąteczny Turniej Piłki Nożnej

14 grudnia w hali Szkoły Podstawowej nr 2, odbył się Świąteczny Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez nauczyciela wychowania fizycznego z gimnazjum Michała Mielczarka i Miejsko – Gminny Szkolny Związek Sportowy. W turnieju wzięło udział 9 drużyn w tym reprezentacje szkół podstawowych nr 2, 3 i 5. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy, w których rywalizowano systemem ,,każdy z każdym”. Do rozgrywek finałowych awansowały po dwie drużyny z każdej grupy. W meczu o III miejsce zmierzyła się drużyna  Szkoły Podstawowej nr 5 z gimnazjalistami z klasy III e i minimalnie uległa 2-1. W spotkaniu o miejsce I, uczniowie klasy sportowej z gimnazjum pokonali reprezentację Szkoły Podstawowej nr 2 wynikiem 1-0. Turniej był niezwykle zacięty i emocjonujący, padało dużo bramek po składnych akacjach. Dużymi umiejętnościami technicznymi imponowali zawodnicy szkół podstawowych i gimnazjum.
Atrakcyjne nagrody indywidualne i drużynowe ufundowali: Miejsko – Gminny Szkolny Związek Sportowy – Pan Sławomir Czupryniak, Radny Miasta Lipna Pan Zbigniew Janiszewski, Pani Patrycja Śmigielska przedstawiciel farmaceutyczny. Organizator pragnie podziękować Pani Małgorzacie Arent – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 za użyczenie hali.
Klasyfikacja końcowa :
I miejsce: "Michałki", klasa sportowa Publiczne Gimnazjum nr 1
Skład : Robert Graczykowski, Szymon Ciećwierz, Szymon Majewski, Przemysław Kowalski, Damian Doliński.
II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnie
III miejsce: WKS, klasa III e Publiczne Gimnazjum nr 1
IV miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 w Lipnie

Foto, info: nadesłane.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_na_prezydenta_rzeczpospolitej_polskiej_-_maj_2020,332.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttps://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/http://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://