NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Poniedziałek 23 września 2019 r.
Imieniny obchodzą Tekla, Bogusław

Nakrętki dla Igora


27 lutego 2018 r. 02:51
Nakrętki dla Igora

Od marca rusza nowa akcja nakrętkowa dla trzynastoletniego Igora Grabowskiego. Chłopiec jest niepełnosprawny ruchowo, cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Podopieczny Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” i członek Centrum Charytatywnego „Koniczynka” potrzebuje wsparcia finansowego na operację lewej nogi i rehabilitację. Potrzeba na to dużych środków pieniężnych, dlatego apelujemy o czynne włączenie się w zbiórkę. Na terenie miasta zostaną umieszczone oznakowane kontenery, do których będzie można wrzucać plastikowy surowiec.

Zbieranie nakrętek to akcja charytatywno-ekologiczna przeprowadzana dla kolejnych podopiecznych pochodzących z naszego miasta. Od kilku lat nakrętki po napojach czy detergentach w Lipnie zbierają szkoły, urzędy i osoby prywatne. Zebrany towar sprzedawany jest firmie recyklingowej, która zakupione nakrętki przerabia na surowiec wtórny, a uzyskane w ten sposób pieniądze przekazane zostają z kolei na leczenie, rehabilitację lub sprzęt specjalistyczny dla potrzebującej osoby.

Współorganizatorem akcji jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_sejmu_i_senatu_rzeczpospolitej_polskiej_2019,329.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://