NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 6 grudnia 2023 r.
Imieniny obchodzą Mikołaj, Emilian, Leontyna

Uroczyste zakończenie projektu „Senior z pomysłem na życie”


Uroczyste zakończenie projektu  „Senior  z pomysłem na życie”

Realizacja projektu „ Senior z pomysłem na życie” dobiegła końca. 30 czerwca odbyło się spotkanie podsumowujące projekt adresowany do pokolenia 60+, realizowany od marca do czerwca br.

Na spotkanie przybyło liczne grono uczestników projektu, oraz przedstawiciel samorządu – Alicja Letkiewicz-Sulińska, sekretarz miasta. Wiele radości sprawiła seniorom wystawa pt. „Portrety Seniorów 2011”, na którą składały się zdjęcia dokumentujące przebieg projektu oraz wystawa pokonkursowa „ Jesień życia widziana oczami młodych”.
Dyrektor lipnowskiej Biblioteki Ewa Charyton pogratulowała wszystkim zdobytej wiedzy i wyraziła uznanie za zaangażowanie i wytrwałość w nauce.
Każdy z uczestników projektu otrzymał podziękowanie oraz upominki książkowe, które ufundowała księgarnia Taniej Książki w Lipnie. Seniorzy nie szczędzili słów uznania pod adresem pracowników biblioteki oraz wolontariuszy, gratulując pomysłu, sprawnej organizacji i wspaniałej atmosfery.

Wszystkim uczestnikom projektu życzymy dużo satysfakcji z wykorzystywania nowych umiejętności. Przykro nam będzie się rozstać, po tylu miłych spotkaniach, ale zawsze zostaną zdjęcia - sympatyczna pamiątka po wspólnie spędzonych godzinach. - Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania spotkań w ramach naszego projektu. Jesteśmy wdzięczni, że byliście Państwo tak otwarci na nasze propozycje i nam zaufaliście. Mamy nadzieję, że nasza współpraca na tym się nie skończy i będzie jeszcze okazja do wspólnego działania - podsumowuje projekt Ewa Charyton.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://umlipno.pl/download/1687325319.pdf https://umlipno.pl/download/1696938819.pdfhttps://umlipno.pl/pl,news2,cieple_mieszkanie_%E2%80%93_informacja_o_programie,6034.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,podatki_2024,342.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/download/1663589098.jpghttp://www.zone.gunb.gov.pl/https://umlipno.pl/pl,news2,centralna_eidencja_emisyjnosci_budynkow_,5284.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,rfil,5845.htmlhttps://umlipno.pl/download/1663568852.jpghttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_%E2%80%93_harmonogram_na_2023_rok,6075.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/https://www.strefa.gda.pl/https://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttps://voxly.pl/lipnohttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttps://meteo.imgw.pl/dyn/?osmet=truehttps://internet.gov.pl/http://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc