NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Poniedziałek 4 marca 2024 r.
Imieniny obchodzą Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Trener Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate uzyskał tytuł Shihan


Trener Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate uzyskał tytuł Shihan
Shihan Paweł Olszewski i sensei Angelika Sielczak (foto: LKKK)

To wielkie wydarzenie dla Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate. Trener Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate - Paweł Olszewski uzyskał najwyższy stopień mistrzowski w drodze egzaminu, wyższe stopnie Dan są już nadawane bez udziału w egzaminie. Nadaje je Światowa Organizacja Kyokushin World Federation. W dniach 21-24.07.2022r na obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbył się Wschodnioeuropejski Obóz Letni, w którym wzięli udział szkoleniowcy Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate: sensei Paweł  Olszewski i sensei Angelika Sielczak.

W dniach 23-24.07.2022r odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie. Pierwszego dnia 4 godzinny egzamin, na który składał się sprawdzian fizyczny (pompki, brzuszki, wyskoki itp), sprawnościowy (min. przeskoki przez pas do przodu i tyłu), następnie sprawdzian z części technicznej kata (układy), znajomość technik ręcznych i nożnych, techniki wyskokowe, kombinacje, poruszanie się w pozycjach demonstrując różnego rodzaju techniki ręczne i nożne i na koniec techniki samoobrony. Ogromny wysiłek fizyczny zakończył pierwszy dzień egzaminu. Drugiego dnia blisko 1.5 godziny toczyły się walki. Każda walka trwała 2 minuty i następowała zmiana. Tak wielki wysiłek zaowocował uzyskaniem najwyższego stopnia mistrzowskiego uzyskiwanego w drodze egzaminu. Trener Paweł Olszewski uzyskał stopień 5 Dan a tym samym tytuł Shihan. Jest to tytuł honorowy nauczyciela, który wyznacza standardy, tłumaczy się go również jako profesor, osoba godna naśladowania. By przystąpić do egzaminu musi być wyraźne powołanie przez Ęuropejską Organizaję Kyokushin World Federation, po wcześniejszej pozytywnej opinii Polskiej Organizacji Kyokushin. By uzyskać tak wysoki stopień trzeba wiele lat poświęcić się drodze karate jak również mieć wkład w rozwój Polskiej Organizacji Kyokushin, Polskiego Związku Karate i Europejskiej Organizacji Kyokushin.

Jednocześnie egzamin na 2 Dan zaliczyła pozytywnie sensei Angelika Sielczak z LKKK. Instruktorka Karate Kyokushin, wielokrotna medalistka min. Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, fizjoterapeutka. Gratulujemy!

Źródło: nadesłane, LKKK

Shihan Paweł Olszewski 
razem z komisją egzaminacyjną

Shihan Paweł Olszewski razem z komisją egzaminacyjną

Prezydent Kyokushn Word Federation shihan Antonio Pinero 9 Dan, Shihan Paweł Olszewski i sensei Angelika Sielczak

Prezydent Kyokushn Word Federation shihan Antonio Pinero 9 Dan, Shihan Paweł Olszewski i sensei Angelika Sielczak

Sensei Angelika Sielczak
razem z komisją egzaminacyjną

Sensei Angelika Sielczak razem z komisją egzaminacyjną

https://umlipno.bipgov.net/p,wybory_samorzadowe_2024,368.htmlhttp://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.pl https://umlipno.pl/download/1687325319.pdfhttps://umlipno.pl/download/1704795042.pdfhttps://umlipno.pl/pl,news2,cieple_mieszkanie_%E2%80%93_informacja_o_programie,6034.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,podatki_2024,342.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/download/1663589098.jpghttp://www.zone.gunb.gov.pl/https://umlipno.pl/pl,news2,centralna_eidencja_emisyjnosci_budynkow_,5284.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,rfil,5845.htmlhttps://umlipno.pl/download/1663568852.jpghttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_%E2%80%93_harmonogram_na_2024_rok,6553.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/https://www.strefa.gda.pl/https://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttps://voxly.pl/lipnohttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttps://meteo.imgw.pl/dyn/?osmet=truehttps://internet.gov.pl/http://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc