NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Niedziela 26 maja 2024 r.
Imieniny obchodzą Filip, Paulina, Marianna

Podziękowanie Burmistrza Miasta Lipna


Podziękowanie Burmistrza Miasta Lipna
Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik

Szanowni Mieszkańcy Lipna!

Dziękuję za okazane mi zaufanie i wybór mojej osoby w drugiej turze wyborów samorządowych na Burmistrza Miasta Lipna. To wielki zaszczyt oraz niezmierna radość.

Swoją wdzięczność kieruję szczególnie do osób, które obdarzyły mnie zaufaniem i oddały na mnie swój głos. Dziękuję za wielką życzliwość jaką okazaliście mi Państwo podczas osobistych spotkań, za liczne gesty, uśmiech, dobre słowo, okazywaną sympatię i wsparcie w czasie kampanii wyborczej. Chciałbym podziękować także za wszystkie otrzymane gratulacje zarówno drogą telefoniczną, emailową, jak i na portalach społecznościowych w imieniu własnym i całego zespołu KWW Pawła Banasika.

Bardzo doceniam pomoc i poparcie jakie otrzymałem od samorządowców i osób z terenu powiatu lipnowskiego, a szczególnie: Staroście Lipnowskiemu - Krzysztofowi Baranowskiemu, Wójtowi Gminy Lipno - Andrzejowi Szychulskiemu, kandydatowi na burmistrza w 1 turze - Mariuszowi Włodarczykowi oraz radnej Rady Miejskiej - Marii Bautembach.

Składam podziękowania kontrkandydatom za walkę wyborczą i obiecuję, że będę pracował na rzecz wszystkich mieszkańców, także ich wyborców.

Gratuluję wyboru nowym radnym – szczególnie wszystkim Kandydatom do Rady Miejskiej w Lipnie z ramienia mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Pawła Banasika. Ufam, że razem będziemy zgodnie współpracować dla dobra naszych mieszkańców.

Otrzymując Państwa poparcie umożliwiliście mojej osobie pełnienie funkcji Burmistrza Miasta Lipna przez kolejną kadencję. Wynik wyborów jest świadectwem Państwa zaufania i poparcia dla mojej pracy i służby dla dobra społeczeństwa i rozwoju naszego Miasta. Ta wygrana zobowiązuje i motywuje do jeszcze lepszych działań. Czuję się odpowiedzialny i zrobię wszystko, aby spełnić pokładane we mnie nadzieje, poprzez realizację przedstawionego programu wyborczego.

Z wyrazami szacunku

Paweł Banasik

https://umlipno.bipgov.net/p,wybory_do_parlamentu_europejskiego_2024,369.htmlhttp://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.pl https://umlipno.pl/download/1687325319.pdfhttps://umlipno.pl/download/1712751696.pdfhttps://umlipno.pl/pl,news2,cieple_mieszkanie_%E2%80%93_informacja_o_programie,6034.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,podatki_2024,342.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/download/1663589098.jpghttp://www.zone.gunb.gov.pl/https://umlipno.pl/pl,news2,centralna_eidencja_emisyjnosci_budynkow_,5284.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,rfil,5845.htmlhttps://umlipno.pl/download/1663568852.jpghttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_%E2%80%93_harmonogram_na_2024_rok,6553.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/https://www.strefa.gda.pl/https://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttps://voxly.pl/lipnohttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttps://meteo.imgw.pl/dyn/?osmet=truehttps://internet.gov.pl/http://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc