NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Czwartek 18 sierpnia 2022 r.
Imieniny obchodzą Helena, Ilona, Bogusław

Na ferie dobry turniej


Na ferie dobry turniej
W dniach od 16 do 20 lutego br. w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Lipnie odbył się IV Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej jako dyscypliny sportowej oraz organizacja czasu wolnego w czasie ferii uczniom naszej szkoły.
Do Turnieju zgłosiło się 13 zespołów: 5 z klas I i po 4 z klas II i III. Utworzono 3 grupy: grupa A powstała tylko z klas I, grupa B i C drogą losowania z klas II i III. W grupach grano systemem ,, każdy z każdym” tak by umożliwić zawodnikom rozegranie jak największej liczby spotkań. Z każdej grupy po 2 zespoły awansowały do grupy finałowej, tworząc 6-cio drużynową grupę rywalizującą o tytuł Mistrza Szkoły.

Wyniki turnieju:
I miejsce - Górale znad Mienia 13 pkt.
II miejsce - Potężne Kaczory -11 pkt.
III miejsce - Ekipa Mośki - 10 pkt.
IV miejsce - Wojciechy
V miejsce - SFC Lipno
VI miejsce - Legia Warszawa

Drużyny otrzymały dyplomy i medale, zwycięska drużyna dodatkowo Puchar Dyrektora Szkoły.

W trakcie Turnieju wyłoniono:
• Najlepszego Zawodnika Szkoły, którym został Jakub Skurzyński (Potężne Kaczory)
• Najlepszego Strzelca - Dawid Kwiatkowski (Górale znad Mienia)
• Najlepszego Bramkarza - Miłosz Krygier ( Ekipa Mośki)
• Najlepszego żonglera - Kamil Godlewski (Debeściaki).

Wszystkie spotkania społecznie i profesjonalnie prowadzili sędziowie: Adrian Sławkowski, Adrian Rybowicz i Piotr Łęgosz.

Nagrody ufundowali: Dyrektor Szkoły Hanna Kułak, Aleksandra Furmańska z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Janusz Dobroś Burmistrz Miasta Lipna.

Turniej został zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Lipnie panów: Michała Mielczarka i Marcina Makowskiego
http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://umlipno.pl/pl,news2,pomoc_dla_ukrainy_-_informator,5649.html https://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,miasto_w_twoim_smartfonie_pobierz_aplikacje_go_lipno,5288.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/pl,page,podatki_2022,342.htmlhttps://umlipno.pl/download/1656485523.pdfhttps://umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.zone.gunb.gov.pl/https://umlipno.pl/pl,news2,centralna_eidencja_emisyjnosci_budynkow_,5284.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,rfil,5845.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_%E2%80%93_harmonogram_na_2022_rok,5555.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/https://www.strefa.gda.pl/https://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc