NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 6 grudnia 2023 r.
Imieniny obchodzą Mikołaj, Emilian, Leontyna

Flaga na półmetku


Flaga na półmetku

Komisja konkursowa dokonała wyboru najciekawszego projektu flagi naszego miasta. Już za kilka dni zostanie on przekazany pod opinię Komisji Heraldycznej przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie.

Łącznie do lipnowskiego ratusza wpłynęło sześć projektów flagi miejskiej. Wszystkie były zgodne z założeniami regulaminu. Komisja Konkursowa w składzie:

Maria Turska – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Lipnie

Marian Stępak – profesor na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, artysta plastyk

Witold Jurkiewicz – doktor na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, artysta fotograf

Dariusz Gulcz – artysta plastyk z Lipna

Alicja Letkiewicz –Sulińska – Sekretarz Miasta Lipna.

Ostatecznie komisja wybrała projekt Adama Krochmala z Lipna. Gratulujemy!

Wybrany projekt przedstawia herb miasta ponad rzeką biegnącą pośród zielonych łąk, na których usytuowane jest nasze miasto. Zanim jednak będziemy mogli powiesić naszą miejską flagę musi być ona zatwierdzona przez Komisję Heraldyczną. W najbliższych dniach zwycięski PROJEKT zostanie tam przekazany i przedstawiciel samorządu uda się na obrady takiej komisji. Ostatnim etapem będzie podjęcie przez Radę Miejską stosownej uchwały.

Wszystkim pozostałym biorącym udział w konkursie bardzo dziękujemy i przypominamy, iż mogą odebrać swoje pracy do dnia 2 maja w ratuszu miejskim pokój numer 23.

 

Zdj. nr. 1. Rozstrzygnięcie konkursu na flagę miejską
Zdj. nr. 2. Rozstrzygnięcie konkursu na flagę miejską
Zdj. nr. 3. Rozstrzygnięcie konkursu na flagę miejską
Zdj. nr. 4. Rozstrzygnięcie konkursu na flagę miejską
Zdj. nr. 5. Rozstrzygnięcie konkursu na flagę miejską
Zdj. nr. 6. Rozstrzygnięcie konkursu na flagę miejską
Zdj. nr. 7. Rozstrzygnięcie konkursu na flagę miejską
Zdj. nr. 8. Rozstrzygnięcie konkursu na flagę miejską
Zdj. nr. 9. Rozstrzygnięcie konkursu na flagę miejską
Zdj. nr. 10. Rozstrzygnięcie konkursu na flagę miejską
http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://umlipno.pl/download/1687325319.pdf https://umlipno.pl/download/1696938819.pdfhttps://umlipno.pl/pl,news2,cieple_mieszkanie_%E2%80%93_informacja_o_programie,6034.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,podatki_2024,342.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/download/1663589098.jpghttp://www.zone.gunb.gov.pl/https://umlipno.pl/pl,news2,centralna_eidencja_emisyjnosci_budynkow_,5284.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,rfil,5845.htmlhttps://umlipno.pl/download/1663568852.jpghttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_%E2%80%93_harmonogram_na_2023_rok,6075.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/https://www.strefa.gda.pl/https://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttps://voxly.pl/lipnohttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttps://meteo.imgw.pl/dyn/?osmet=truehttps://internet.gov.pl/http://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc