NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Sobota 27 listopada 2021 r.
Imieniny obchodzą Ksenia, Walerian, Franciszek

DKF zaprasza na film "Moja cudowna Wanda"


DKF zaprasza na film
Plakat filmowy "Moja cudowna Wanda" (treść plakatu w rozwinięciu wiadomości)

Dyskusyjny Klub Filmowy „Se(a)ns” zaprasza do lipnowskiego kina Nawojka w piątek 17.09.2021 r. o godz. 18.00 na film „Moja cudowna Wanda”.

Czy Cezary Pazura może zagrać ojca Agnieszki Grochowskiej? Co cudowna Wanda robiła w Szwajcarii? Dlaczego na filmowym plakacie pojawia się krowa? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź podczas oglądania komediodramatu, który w sierpniu wszedł do kin, a my obejrzymy go na DKF-ie w piątek 17 września. Nie przegapcie okazji!

Szwajcarska czarna komedia „Moja cudowna Wanda” to słodko – gorzka opowieść o relacjach rodzinnych. To także film o kobietach, i stworzony niemalże w 100% przez kobiety (reżyseria, scenariusz, zdjęcia, scenografia, montaż, kostiumy). Mężczyznom zapewne przypadnie do gustu czarny humor i cudowna Agnieszka Grochowska. Aktorka wciela się w tytułową rolę gosposi, która podejmuje się opieki nad schorowanym nestorem zamożnej rodziny Wegmeister-Gloor. Kobieta opiekuje się wiekowym Josefem, spędzając sporo czasu z jego rodziną w pięknej willi nad jeziorem. Nikt nie spodziewa się, że ta niewinna sytuacja rozwinie się w eksplodującą emocjami i wydarzeniami historię.

Treść plakatu: Polski Instytut Sztuki Filmowej, przedsięwzięcie współfinansowane przez PISF, Miejskie Centrum Kulturalne, 17.09.2021 (piątek) godz.18.00. Komediodramat o idealnej rodzinie, w której nic nie jest idealne o miłości, prawdziwej i udawanej... Moja cudowna Wanda, reżyseria Bettina Oberli. Projekcja z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego DKF „Se(a)ns,  Kino„Nawojka" Lipno, ul. Mickiewicza 33, bilety 15 zł.

Źródło: nadesłane, DKF „Se(a)ns

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,miasto_w_twoim_smartfonie_pobierz_aplikacje_go_lipno,5288.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,podatki_2021,342.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,narodowy_spis_powszechny_ludnosci_i_mieszkan_2021,5042.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze,333.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.zone.gunb.gov.pl/https://umlipno.pl/pl,news2,centralna_eidencja_emisyjnosci_budynkow_,5284.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2021_rok,4970.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc