NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 12 sierpnia 2020 r.
Imieniny obchodzą Klara, Lech, Julian

Konsultacje i szkolenia dla członków organizacji pozarządowych


21 października 2019 r. 05:50
Konsultacje i szkolenia dla członków organizacji pozarządowych

Polski Instytut Filantropii zaprasza organizacje pozarządowe na szkolenie:  „Fundraising po polsku" realizowane w ramach projektu „Kilometry Dobra – dobroczynność dla praworządności” współfinansowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości. 

2-dniowy, bezpłatny kurs odbędzie się w dniach 5-6.11.2019 r. w Bydgoszczy. 

Szkolenie skierowane jest do liderów i pracowników organizacji pozarządowych. Celem jest przekazanie im niezwykle cennej wiedzy na temat profesjonalnych metod pozyskiwania funduszy, zasad budowania trwałych relacji z darczyńcami i sposobów zapewnienia bezpieczeństwa finansowego organizacji. Szkolenie będzie prowadzone przez certyfikowanych trenerów Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, które jest partnerem projektu. Liczba miejsc jest ograniczona a o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.  

Organizator zapewnia:

·  bezpłatny udział w szkoleniu,

·  bezpłatne wyżywienie podczas zajęć,

·  materiały szkoleniowe,

·  certyfikat potwierdzający ukończenie kursu, 

·  bezpłatne konsultacje fundraisingowe z trenerami po szkoleniu.

Zapisy odbywają się poprzez stronę internetową --> ZGŁOŚ SIĘ! i trwają do 31.10.2019 r. Szczegółowy program znajduje się TUTAJ

Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z organizatorem - Stowarzyszeniem CHWYTAJ DZIEŃ zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osoby zainteresowane działalnością w sektorze pozarządowym z terenu województwa kujawsko-pomorskiego na kolejne konsultacje doradcze, które odbędą się 13 listopada 2019 roku.

Konsultacje doradcze z zakresu prawnych aspektów funkcjonowania trzeciego sektora prowadzić będzie radca prawny – Monika Czarnomska, specjalista z zakresu prawa w działalności trzeciego sektora.

Konsultacje doradcze z zakresu RODO w NGO prowadzić będzie prawnik – Marcin Lutowski, specjalista z zakresu prawa i ochrony danych.

Konsultacje doradcze realizowane są na zlecenie Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach zadania publicznego „WIEMY BO CHCEMY – cykl spotkań szkoleniowo-doradczych dla organizacji pozarządowych z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego, obejmującego szkolenia i konsultacje doradcze dla środowiska pozarządowego z terenu naszego województwa w 2019 roku. Projekt jest finansowany ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a udział w szkoleniach i konsultacjach doradczych jest bezpłatny.

Miejsce dyżuru: siedziba Toruńskiego Stowarzyszenia Aktywności Społecznej, TORUŃ, ul. Bydgoska 58.

Termin: 13 listopada 2019 r. (środa) w godzinach 16.30 – 18.30.

Adresaci: członkowie, przedstawiciele organizacji pozarządowych, wolontariusze, a także osoby zainteresowane działalnością w trzecim sektorze – z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Organizacje i osoby chcące skorzystać z konsultacji doradczych prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem, w celu ustalenia godziny poradnictwa.

Kontakt do organizatora:

Stowarzyszenie CHWYTAJ DZIEŃ,

tel.: 693 518 219,

e-mail: chwytajdzien@protonmail. com

Info: nadesłane

 

 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/download/1592892569.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://