NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Piątek 29 maja 2020 r.
Imieniny obchodzą Magdalena, Teodozja, Maria

Wsparcie dostępu do usług społecznych


9 października 2017 r. 11:11
Wsparcie dostępu do usług społecznych

Zarząd województwa kujawsko-pomorskiego zdecydował o dofinansowaniu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego siedemnastu spośród dwudziestu siedmiu zgłoszonych przedsięwzięć inwestycyjnych w dziedzinie polityki społecznej. Jednym z realizowanych projektów będzie przebudowa strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnie. Głównym celem jest zwiększenie dostępu do usług społecznych na terenie naszego miasta. Dzięki realizacji projektu zostaną stworzone warunki aktywizacji seniorów oraz integracji ze społecznością lokalną.

W ramach projektu istniejący budynek strażnicy OSP w Lipnie zostanie przebudowany z jednoczesną zmianą sposobu użytkowania części obiektu na pomieszczenia dla usług społecznych (piętro budynku i część parteru). W ramach zadania zostanie rozebrana część istniejącego budynku, nastąpi zmiana konstrukcji dachu oraz przebudowane zostaną pozostałe pomieszczenia. Na piętrze zostaną zlokalizowane pomieszczenia, przeznaczone wyłącznie dla usług świadczonych w środowisku lokalnym, tj.: pomieszczenia socjalne i służbowe, kuchnia, toalety, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz duża sala zebrań – tzw. świetlicowa. Ponadto w budynku zostanie zainstalowana platforma dla osób niepełnosprawnych, wykorzystywana do przemieszczania się z parteru na piętro. 

Całkowita wartość projektu to 1.520.140,47 zł natomiast suma dotacji to 945.203,34 zł.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_na_prezydenta_rzeczpospolitej_polskiej_-_maj_2020,332.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://