NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 27 marca 2019 r.
Imieniny obchodzą Lidia, Ernest, Jan

Zakończenie sezonu Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate


26 czerwca 2018 r. 09:46
Zakończenie sezonu Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate

W środę 20 czerwca w dajo LKKK odbyło się uroczyste zakończenie sezonu podczas, którego sensei Paweł Olszewski 4 Dan (trener II klasy Karate Kyokushin, sędzia międzynarodowy, sędzia karate olimpijskiego, instruktor samoobrony, prezes zarządu, zawodnik) podsumował cały miniony sezon.

Podkreślił ogromną ilość zdobytych medali na zawodach krajowych i międzynarodowych w sumie zdobyto 95 medali tj. 49 medali złotych, 23 srebrne i 23 brązowe. 

Wśród tych medali zawodnicy LKKK zdobyli 3 brązowe medale na Mistrzostwach Europy, 7 złotych medali na  Mistrzostwach Polski, 10 złotych medali Pucharu Polski, 6 złotych medali na Mistrzostwach Makroregionu Zachodniego oraz Dolnośląskiego. Następnie sensei Paweł Olszewski wyróżnił 3 najlepszych zawodników w klubie na podstawie ilości zdobytych medali. Najlepszym zawodnikiem po raz kolejny został Szymon Majewski, II miejsce zdobyła Kasia Gabrychowicz a na III miejscu znalazła się Marta Majewska. Zawodnicy Ci z rąk sensei Pawła odebrali pamiątkowy puchar oraz książkę. Specjalna nagroda powędrowała do najmłodszego uczestnika (5 lat) - Antoniego Słupczyńskiego w postaci piłki. Podkreślono również udział zawodników Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate w seminarium szkoleniowym w Niemczech, zakup sprzętu za ponad 6000 zł (dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miejskiego w Lipnie, Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie oraz Powiatu Lipnowskiego) jak również fakt finansowania kadrze klubu udziału w niektórych zawodach.
Sensei podziękował również rodzicom, którzy wspierali przez cały sezon klub oraz sempai (uczniom) za ich wkład pracy w rozwój klubu. Trener podkreślił, że już 5 lipca do 15 lipca kilkadziesiąt osób z naszego klubu wyjeżdża na obóz letni do Kołobrzegu w którym udział bierze 80 uczestników z klubów Lipna, Leszna i Nowej Soli, następnie po przyjeździe kilka dni na wypoczynek i kolejny wyjazd na międzynarodowy obóz letni do Krakowa z udziałem około 300 uczestników z Europy.
Na koniec członkowie klubu podarowali swojemu trenerowi w podziękowaniu za wkład pracy w rozwój klubu i ogromne wyniki sportowe upominek w postaci mieczy samurajskich.

Sensei wspomniał również, iż już z początkiem sezonu w połowie września planowany jest wyjazd 4 osób na Mistrzostwa Europy do Rosji (Kaliningradu) i z tego tytułu poszukujemy sponsora lub sponsorów, którzy mogli by wesprzeć wyjazd na tak prestiżowe Mistrzostwa, podkreślił również fakt, że Polski Związek Karate przyznał organizację Lipnowskiemu Klubowi Kyokushin Karate najważniejszej imprezy sportowej rozgrywanej w Polsce tj. organizacji w 2019r Mistrzostw Polski Seniorów w kategoriach wagowych. To dla nas wielkie wyróżnienie ale również wspaniała promocja Lipna i całego powiatu lipnowskiego. To przedsięwzięcie będzie dla nas ogromnym wyzwaniem i mamy ogromną nadzieję, iż w organizację Mistrzostw Polski włączą się samorządy jak i lokalne firmy.


Na zakończenie sensei Paweł zaprosił wszystkich członków klubu i ich rodziny na słodki poczęstunek. Wypieki przygotowała piekarnia rodzinna Malinowscy prowadzona przez braci Arka i Grzegorza, członków naszego klubu. Bardzo serdeczne jeszcze raz podziękowania dla piekarni rodzinnej Malinowscy.

Źródło: nadesłane

 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_parlamentu_europejskiego_2019,323.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/download/1518169358.pdfhttps://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-lipno/http://umlipno.pl/download/1530006896.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://