NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 26 czerwca 2019 r.
Imieniny obchodzą Paulina, Jan, Paweł

Piknik Ekologiczny „Mój Eko Świat”


6 czerwca 2018 r. 11:11
Piknik Ekologiczny „Mój Eko Świat”

Zespół Przedszkoli Miejskich im. Czesława Janczarskiego w Lipnie wspólnie z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych w Lipnie oraz Nadleśnictwem Skrwilno był organizatorem dzisiejszego (6 czerwca) pikniku ekologicznego „Mój Eko Świat”. Do przedszkola przybyły dzieci z innych placówek z terenu miasta. Dzieci uczestniczyły w rywalizacji sportowej, plastycznej i recytatorskiej, wzięły udział w quizie przyrodniczym oraz konkursie polegającym na prawidłowym posegregowaniu śmieci.

Jury konkursowe z udziałem Zastępcy Burmistrza Jolanty Zielińskiej najlepszym drużynom wręczyło pamiątkowe dyplomy i nagrody.

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://