NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Piątek 10 lipca 2020 r.
Imieniny obchodzą Amelia, Filip, Witalis

Lipnowianin laureatem Kujawsko-Pomorskie Press Foto


15 października 2019 r. 08:07
Lipnowianin laureatem Kujawsko-Pomorskie Press Foto

Marcin Jaworski, redaktor naczelny i wydawca portalu Terazlipno.pl oraz dziennikarz TVK SM w Lipnie został laureatem konkursu dla fotoreporterów Kujawsko-Pomorskie Press Foto, którego organizatorami byli Dwór Artusa w Toruniu, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Miasto Toruń. 

W konkursie udział wzięło 25 fotoreporterów z całego województwa kujawsko-pomorskiego, którzy nadesłali ponad 350 zdjęć. Jury, którego przewodniczącym był znany polski fotoreporter Wojciech Szabelski wybrało laureatów czterech kategorii: Życie codzienne, Kultura i sztuka, Sport oraz Wydarzenia. 

Marcin Jaworski został laureatem w kategorii "Wydarzenia". W kategorii „Sport” nagrodę zdobył Aleksander Knitter, w kategorii „Życie codzienne” – Łukasz Piecyk, w kategorii „Reportaż” laureatem został Andrzej Goiński. Dodatkowo jury przyznało nagrodę Grand Prix, którą zdobył Krzysztof Wesołowski. To samo zdjęcie zwyciężyło w kategorii "Kultura i sztuka".

W konkursie brały udział zdjęcia reportażowe, wykonane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Fotoreporter z Lipna oddał dziesięć zdjęć. Trzy z nich pojawiły się na wystawie oraz w okolicznościowej publikacji.

Nagrodę otrzymało zdjęcie zatytułowane "Śmieci poszły w atmosferę". To fotografia z pożaru składowiska odpadów w Lipnie, który miał miejsce w czerwcu 2017 roku.

Gratulujemy!

Info/foto: nadesłane

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_na_prezydenta_rzeczypospolitej_polskiej_-_28_czerwca_2020,337.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/download/1592892569.pdfhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2020_rok,4458.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://