NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Czwartek 14 listopada 2019 r.
Imieniny obchodzą Laura, Emil, Wawrzyniec

12. Przegląd Twórczości Filmowej „Pola i inni”


28 maja 2018 r. 07:03
12. Przegląd Twórczości Filmowej „Pola i inni”

W dniach 25 – 27 maja odbył się 12. Przegląd Twórczości Filmowej „Pola i inni”. Laureatami tegorocznych „Politek” zostali Joanna Kulig, Magdalena Lamparska i Marcin Dorociński. Aktorzy zostali uhonorowani również tablicami pamiątkowymi umieszczonymi na lipnowskim bulwarze. W ciągu trzydniowej imprezy odbyły się spektakle teatralne – w tym przyjęty gromkimi brawami „Pola z Lipna” w wykonaniu Teatru Bene Nati – dyskusje oraz pokazy filmów. Przeprowadzono konkurs na sobowtóra Poli Negri o Nagrodę Burmistrza Miasta Lipna.

Gościem specjalnym imprezy była profesor Bernadette Hamilton-Brady z amerykańskiego Uniwersytetu w San Antonio, która gościła w ratuszu i odebrała z rąk burmistrza Pawła Banasika symboliczne klucze do miasta. 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttp://bip.umlipno.pl/page,wybory_do_sejmu_i_senatu_rzeczpospolitej_polskiej_2019,329.htmlhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze_,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2019_rok,3944.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://http://http://