NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Środa 17 styczenia 2018 r.
Imieniny obchodzą Marian, Jan, Antoni

Remonty w mieście


7 listopada 2013 r. 07:40
Remonty w mieście

Zakończyły się prace na ulicy Okrzei.

Dobiegły końca prace przy wspólnej inwestycji lipnowskiego ratusza i Zarządu Dróg Wojewódzkich przebudowa odcinka ulicy Okrzei. Był to już ostatni etap prac związanych z wykonaniem drogi wojewódzkiej w kierunku Płocka w granicach administracyjnych miasta Lipna. W ramach tego etapu położono nową nawierzchnię asfaltową, chodniki oraz kanalizację deszczową do budynku Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.
Miasto wcześniej wykonało główny kolektor deszczowy. W tym roku zakres zadania obejmował także wykonanie 11 studni kanalizacji deszczowej wraz z przyłączami do istniejącej sieci. Było to niezbędne z uwagi na prawidłowe odprowadzanie wód opadowych z jezdni. Realizatorem tych prac było Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. natomiast drogę wykonało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Lipnie.
 

http://www.umlipno.pl/pl,page,bud%C5%BCet_partycypacyjny_dla_gminy_miasta_lipna_2018,326.htmlhttp://umlipno.pl/userfiles//1procent%20do%20zakładki.pdfhttps://www.youtube.com/watch?v=DOmBWjJX7WE&feature=youtu.behttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2018_rok,3451.html#tresc_stronyhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,szlak_turystyki_pieszej,120.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=OBy53FejKvAhttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/http://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,teraz_zbieramy_nakretki_dla_nikoli,1830.htmlhttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://umlipno.pl/pl,page,kujawsko-pomorski_fundusz_pozyczkowy,180.htmlhttp://www.ofertyinwestycyjne.pl/js/oferty/184.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/http://www.umlipno.pl/download/1240304003-lipno.swfhttp://http://http://